Bodyshape


Bodyshape, ileri teknoloji ile Avrupa Birliği’nde üretilmiş, yenilikçi ve eşsiz bir zayıflama ve incelme cihazıdır. Build­in koşu bandı üzerinde bir yandan yürür veya koşarken, diğer yandan vakum ve kızılötesi teknolojileri ile donatılmış düşük atmosferik basınç ortamında haftada ortalama 5000 kaloriye kadar yakabilirsiniz. Bu devrim niteliğindeki cihaz spora yeni başlayanlar için olduğu gibi, zayıflamak ve sıkılaşmak isteyen fakat spor salonuna gidecek vakti olmayanlar için de idealdir. Bodyshape’in içerdiği tüm teknoloji bileşenleri kasların enerji tüketimini arttırmaya yöneliktir ve bu sayede maksimum bölgesel incelme, vücuttan su atma ve kilo kaybı sağlar.

Standart spor egzersizlerinin çok ötesinde bir sonuç alacağınız Bodyshape güvenli, sağlıklı ve eğlenceli bir incelme ve kilo kaybetme deneyimi sunar. Sizin için tasarlanmış 10 metrekarelik kişisel kabininizde ister televizyonda istediğiniz programı izleyerek, ister müzik dinleyerek rahatlama imkanı bulabilirsiniz.


Daha fazla çalışıp insanlığın yaşamları boyunca hayatta ilerlerken karşılaşacağı tüm zorlukların kendi bilinçaltında var olduğunu anlatmaya ve nasıl çözecekleri konusunda yol gösterici olmaya karar vermiştir. Theta healing tekniği 5 beyin dalgası olan; Alfa, Delta, Gamma, Beta ve Theta frekanslarımızdan olan theta dalga boyunda şifa çalışmasını gözlemleriz. Theta dalga boyu saniyede 4.7 hızdır, genelde uyurken veya derin hipnoz boyundayken beyin theta seviyesine ulaşır. 0- 6 yaş arası beyin frekansları dalga boyunda sürekli titreşir bu sebeple bizler duyduğumuz, gördüğümüz her şeyi yararlı yararsız doğru yanlış olduğunu ayırt etmeksizin bilinçaltı kaydeder. Theta healing tekniği yaşamda deneyimlediğimiz her türlü zorluklarımız; ikili ilişkiler, parayla olan mücadelemiz, kariyerimiz ve iş dünyasındaki problemlerimiz, genetik diye tanımladığımız ama aslı olmayan tüm hastalıklar tamamen bilinçaltımızın birer oyunu.

  • Kabin İçi Vakum

  • IR Infrared

  • LedKalojen Elektro Gençleştirme

  • Ozon Terapisi

  • Hava İyonizasyonu

  • Aromaterapi

  • Kromaterapi

  • Kabin İçi Esinti

WhatsApp WhatsApp