Hakkımızda


Fit in Shine, yenilikçi ve ileri teknolojili incelme, zayıflama ve güzellik konsepti ile, sizleri bir yıldız gibi parlatmayı hedeflemektedir. Amacımız sizi incelterek formda tutmak, inceltirken sağlıklı, mutlu ve aynı zamanda güzellikle parıldayarak hayatınıza en kaliteli şekilde devam etmenizi sağlamaktır. Spor salonlarına harcadığınız zaman ve eforu minimuma indiren Fit in Shine, vakum, infrared, kolajen, ozon tedavisi, kromaterapi, aromaterapi ve birçok yeni teknoloji içeren üstün teknolojili zayıflama cihazları ve beslenme uzmanı kontrolünde yapılan beslenme protokolleri ile, sizi keyifli bir şekilde zayıflatırken vücudunuzu diğer spor aktivitelerine göre çok daha az yorar ve hem fiziksel hem zihinsel olarak size destek olur.

İncelmenin ve formda kalmanın yanı sıra, güzellik hizmetlerimizle de sizlerin çok daha iyi hissetmenizi sağlıyoruz. Kadının güzelliği binlerce yıldır ilginin odağı olmuştur. Bu öyle etkileyici konu ki, yüzyıllardır masalların efsanelerin, hikayelerin ortak teması oldu hep. Kadın güzelliğinin en vazgeçilmez parametresi kusursuz yüz ve vücut simetrisi ile orantısıdır. Merkezimizde ki güzellik ve vücut uygulamaları ile kendinizi eşsiz hissedeceğiniz bir konsept sunuyoruz sizlere. Uzman ekibimiz ile, vücut şekillendirme, bölgesel zayıflama, pop-up, profesyonel cilt bakımları, selülit ve çatlak onarım tedavileri, kalıcı makyaj uygulamaları gibi alanlarda da hizmetinizdeyiz.

Yoğun iş ve zaman karmaşasında kendinize zaman ayıramıyor musunuz? Fit in Shine, ihtiyacınız olan zayıflama, beslenme, kilo kontrol ve güzellik uygulamaların tamamını bir arada bulabileceğiniz konseptiyle ve birbirinden uzman ekibi ile sizlerin hizmetinizdedir.

Siz değerli danışanlarımızı Fit in Shine ile parlamaya bekliyoruz...

WhatsApp WhatsApp