Infrashape Horizontal


Infrashape horizontal, kızılötesi ışınları ve kolajen lambalarının yatay bir bisiklet etrafında tasarlandığı sıradışı ve devrimsel bir zayıflama cihazıdır. Cihazın içerisindeki düzenek, postürünüze en uygun şekilde pozisyonlanarak uygun kaslarınızın çalışmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Infrashape horizontal, farklı sebeplerden dolayı kilo almış ve kilo vermekte zorluk çeken kişiler için uzun süreli çözüm oluşturacak niteliktedir. Cihazın içerisindeki düzenek, yağ dokusunu kırarak vücuttan atmayı kolaylaştırıp vücudun temizlenmesini ve sağlığına kavuşmasını sağlar. Günümüz dünyasında vücudumuz hava, su ve yediğimiz yiyeceklerden dolayı sıkça toksine maruz kalır. Infrashape horziontal’ın teknolojisi bu toksinleri vücuttan atmaya yardımcı olur ve bu sayede metabolizmanızı güçlendirip, direncinizin artmasını sağlar. Infrashape horizontal stresten arınmanızı kolaylaştırır, endorfin salgılamanıza yardımcı olarak, psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissettirir. Infrashape horizontal kullanımı ile güçlenen kaslarınız ve hızlanan metabolizmanız sayesinde kilo alım eğiliminiz azalır.

  • Yatay Bisiklet

  • Vakum

  • Kızılötesi Işınlar

  • Aromaterapi

  • Kromoterapi

  • Kolajen Ledleri

  • Multidemida

Vakum ne işe yarar?

Cihazın içerisindeki vakum kullanıcı içine girdikten sonra içeride kalan havayı çekerek alçak basınç ortamı oluşturarak, kişinin hareket kabiliyetini zorlaştırıp kalori yakımını hızlandırmaktadır.

Kızılötesi ne işe yarar?

Kanı temizler, kan dolaşımını hızlandırır, dokuları aktive eder. Vücudun sıcaklığını korumak için optimum nem sağlar. Terleme etkisiyle kan dolaşımına yardımcı olur. Kasları gevşetir. Obezite, kas ağrıları, mahmurluk sona erer. – Sindirim hareketini artırarak kabızlığı geçirir ve sindirim fonksiyonunu güçlendirir. Vücuttaki zararlı maddelerin atılmasını kolaylaştırır ter ve vücut kokusunu nötralize eder. Yağ protein karbonhidratın bozulması ile beslenme dengesini korur ve hücrelerdeki molekül ve atomların titreşmesi yoluyla zindelik verir.

Kolajen nedir?

Kolajen insan vücudunda bulunan bir tür lifli proteindir. Kolajen kemikler, kaslar, bağlar, tendonlar gibi vücut dokularını destekler ve birbirleriyle bağlantı kurmasını sağlar. Kolajen vücut dokularına sıkılık ve güç vermek için elastin maddesiyle birlikte görev yapar. Kolajen cildi sıkılaştırır, esnek yapar ve daha genç görünmesini sağlar. Normalde insanlar yaşlandıkça ciltteki kolajen üretimi azalma eğilimindedir. Böylelikle ciltte yaş ilerledikçe kırışıklık, çizgiler gibi belirtiler oluşmaya başlar. Fakat ciltteki kolajen üretimin teşvik etmek bu tür yaşlanma belirtilerinin daha geç görünmesine veya daha az belirgin olmasına yardımcı olur. Cihazın içerisindeki kolajen ledleri cildinizin kolajen üretimini arttırmak için tasarlanmış ışınlardır. Kolajen ledlerinin cildinize düzenli temas etmesi neticesinde cildinizdeki kolajen doku uyarılır ve kendini yeniden inşa etmeye başlar. Böylelikle sıkılaşmaya ve daha genç görünmeye başlarsınız.

Hava İyonizasyonu nedir?

Hava iyonizasyonu her zaman açıktır. Kapatmak için içerisinde bir tuş bulunur.

WhatsApp WhatsApp